close
تبلیغات در اینترنت
ناگفته‌های فرمانده ناجا از اغتشاشات 88

شهید محراب
فرمانده ناجا با بیان اینکه وظیفه یگان ویژه مهار بحران است نه دشنام و ناسزا گفتن افزود: در عاشورای 88 یگان ویژه مظلومانه از خود مقابله کرد.   قسم :  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح شنبه در حاشیه همایش علمی مهارت و دیانت، در مورد ابطال رای منع مصرف قلیان در قهوه‌خانه‌ها با بیان اینکه ستاد مبارزه با دخانیات که ریاست آن را وزیر بهداشت بر عهده دارد، تصمیم‌گیری در مورد این موضوع را بر عهده دارد گفت: ناجا نیز نظرات خود را در این ستاد مطرح می‌کند اما در گام اول در طیف اتحادیه‌های…
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ي سايت

فدایی سید علی
وصیتنامه شهدا

آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت شهید محراب خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدفرمانده ناجا با بیان اینکه وظیفه یگان ویژه مهار بحران است نه دشنام و ناسزا گفتن افزود: در عاشورای 88 یگان ویژه مظلومانه از خود مقابله کرد.

http://ghasam.ir/images/news/183/thumbs/thumb2_183.jpg

 

قسم :  سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح شنبه در حاشیه همایش علمی مهارت و دیانت، در مورد ابطال رای منع مصرف قلیان در قهوه‌خانه‌ها با بیان اینکه ستاد مبارزه با دخانیات که ریاست آن را وزیر بهداشت بر عهده دارد، تصمیم‌گیری در مورد این موضوع را بر عهده دارد گفت: ناجا نیز نظرات خود را در این ستاد مطرح می‌کند اما در گام اول در طیف اتحادیه‌های امور صنفی و وزارت بهداشت باید این مسئله مورد پیگیری قرار گیرد.

 

وی با بیان اینکه تصور نمی‌کنم که تاکنون جلسه‌ای در این مورد تشکیل شده باشد، گفت: با این حال نیروی انتظامی آمادگی دارد، اما نه در گام اول بلکه گروه‌های صنفی باید به این مسئله رسیدگی کنند و در صورت تکرار نیروی انتظامی آمادگی دارد.

 

احمدی‌مقدم در مورد حوادث اخیر اصفهان نیز با بیان اینکه مشکل اصلی بر سر نیامدن باران است گفت: میزان آب متناسب با مصرف نیست.

 

وی با بیان اینکه چندی پیش مردم شرق اصفهان با تراکتور جلوی استانداری تجمع کردند گفت: امسال بارندگی‌ها تا قدری بهبود یافته است و مدیریت آب نیز بر عهده وزارت نیرو است.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه اگر قرار باشد آب را از جایی به جای دیگر منتقل کنیم این تنها جابجا کردن مشکل از جایی به جای دیگر است، ابراز امیدواری کرد که با بهبود بارندگی، سطح آب تخصیص داده شده به مناطق افزایش یابد.

 

وی با بیان اینکه با وزیر نیرو نیز صحبت کرده‌ایم گفت: مشکل اصلی در این منطقه کم آبی است.

 

 

اعتراضات اصفهان کشته‌ای نداشت

 

 

احمدی‌مقدم با بیان اینکه در اعتراضات شرق اصفهان در جایی لوله آب را قطع کرده بودند، گفت: این اعتراضات کشته‌ای نداشت و تعدادی چند تن به صورت جزئی مجروح شدند که با وساطت ریش سفیدان، نیروی انتظامی و غیره اوضاع تا حدی آرام شد. اما مسئله همچنان باقی است.

 

 

قاچاق سوخت فعلا کم شده است

 

 

وی همچنین در مورد وضعیت قاچاق سوخت با بیان اینکه قاچاق سوخت در بلوچستان و در دیگر مناطق کشور به حد قابل توجهی کنترل شده است، گفت: قاچاق سوخت فعلا کم شده است.

 

احمدی‌مقدم همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر احتمال افزایش سرقت خرد در آستانه نوروز گفت:‌ از آذرماه و در پی اجرای مجموعه طرح‌هایی شاهد روند نزولی و کاهشی سرقت در کشور بوده‌ایم و امید است با تداوم و تشدید این طرح‌ها شاهد ادامه این طرح در اسفندماه باشیم.

 

وی در ادامه با بیان اینکه یگان ویژه در طرح‌های نوروزی نیز شرکت خواهد کرد گفت: این یگان خدمت‌گزار مردم است و با آمادگی جسمانی فزاینده آماده مقابله و پیشگیری از بحران‌ها و کمک رسانی به مردم است.

 

به گزارش ایسنا، احمدی‌مقدم در همایش علمی مهارت و دیانت که به میزبانی یگان ویژه پاسداران نیروی انتظامی برگزار شد، با بیان اینکه هر یک از یگان‌ها برای رسیدن به اهداف خود باید یک سند راهبردی و چشم‌انداز علمی تدوین کنند، گفت: این حرکت مداوم باید کمال جویانه و به سمت اهداف مطلوب باشد.

 

وی با بیان اینکه تمام سازمان‌های نیروی انتظامی حتی یگان‌های رزمی ناجا باید یاد گیرنده باشند و بر اساس مسیر علمی به اهداف و کمال برسند گفت: در تدوین سند راهبردی باید نوع نگاه به مقوله امنیت را در نظر بگیریم و به سوالاتی همچون آیا امنیت بر مردم است یا برای مردم؟ پاسخ مناسبی را بیابیم.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه امنیت یعنی آنکه شرایطی فراهم شود تا مردم در آن احساس نگرانی نکنند، گفت: اگر دشمن اقتدار را تضعیف شده بیابد طمع خواهد کرد و بر همین اساس یگان‌های نیروی انتظامی و غیره باید آماده باشند تا شرایط برای ناامنی ایجاد نشود.

 

احمدی‌مقدم با بیان اینکه یگان ویژه باید آماده باشد تا اگر یک تهدید بزرگ در مقیاس زیاد رخ داد، برای حمایت از جامعه وارد محل شود.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی در کانون تهدید باید حضور پیشگیرانه داشته باشیم، گفت: در چهار سال اخیر تمرین‌های زیادی صورت گرفته و حتی برای تمرین یگان‌های ویژه وضعیتی ابلاغ شد که مثلا گردان در زمانی معین به محل از پیش تعیین شده برسد تا زمان حضور و مقدار آمادگی یگان ویژه سنجیده شود.

 

 

وجود دستان خارجی در حادثه مسجد امام‌علی (ع) زاهدان

 

 

احمدی‌مقدم با اشاره به حادثه مسجد امام‌علی (ع) در زاهدان با تاکید بر اینکه دستان خارجی در این ماجرا وجود داشت گفت: تلاش بود که دعوای بین شیعه و سنی ایجاد شود اما با حضور به هنگام ماموران و درایت ریش‌سفیدان و مسئولان به سرعت مسئله حل شد و گرنه فتنه بزرگی دامن زده می‌شد.

 

به گفته وی این مسئله کمتر از 12 ساعت با حضور ماموران از تهران، کرمان و ... با درایت مسئولان حل و فصل شد.

 

احمدی‌مقدم با اشاره به زمان طلایی حضور ماموران در صحنه، تاکید کرد: به موقع رسیدن برای نجات حائز اهمیت است.

 

 

فتنه 88 به روایت فرمانده ناجا

 

 

به گفته احمدی‌مقدم بیش از 60 هزار مامور در یگان ویژه و یگان‌های آماده ‌فعالیت دارند.

 

وی با بیان اینکه یگان ویژه سرآمد تمامی یگان‌های رزمی و نظامی در کشور است، گفت: این موضوعی است که همگان به آن اذعان دارند.

 

احمدی‌مقدم با بیان اینکه یگان ویژه در فتنه 88 با مظلومیت در میدان حاضر شد، گفت: این یگان بدون اظهار ضعف و خستگی و بی هیچ منتی در میدان ایستاد.

 

فرمانده ناجا یگان ویژه را از لوازم روند توسعه بشری شدن دانست و گفت: در سوریه اگر پلیسی با کفایت و یگان ویژه داشتند می‌توانستند مشکلات را در ابتدا حل و فصل کنند و دیگر نیازی به حضور ارتش در ماجرا نبود.

 

 

فضای مجازی نقش اتاق جنگ را ایفاء می‌کند

 

 

وی به انفجار اطلاعات در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امروزه فضای مجازی نقش اتاق جنگ را ایفاء می‌کند و علاوه بر این کسانی که در این حوزه فعالیت کنند می‌توانند از این حوزه برای کنترل و مهار بحران نیز استفاده کنند.

 

وی با بیان اینکه مردم مشکلات و انتظارات خود را از دولت مطالبه می‌کنند گفت: در گذشته اگر مشکل کم آبی به وجود می‌آمد مردم نماز باران می‌خواندند اما در حال حاضر مردم می‌گویند دولت باید آب بیاورد.

 

فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم ایران افرادی فهیم هستند گفت: اگر مدیران، مدیریتی صحیح‌تر انجام دهند، می‌توانند مسئله را حل و فصل کنند.

 

 

یگان ویژه واحد سرکوب نیست که در شلوغی‌تر و خشک را بزند

 

 

به گزارش ایسنا، احمدی‌مقدم با بیان اینکه یگان ویژه نیروی آماده برای پیشگیری و مهار توطئه به جای سرکوب و مقابله است گفت: یگان ویژه واحد سرکوب نیست که اگر هر جا شلوغ شد، تر و خشک را با هم بزند.

 

وی تاکید کرد: ارعاب و ترساندن برای دشمنان است و نه برای مردم و اگر در مسابقه فوتبالی دعوا شد نیروی انتظامی باید آن را به خوبی حل و فصل کند.

 

 

یگان ویژه شمشیر در نیام است

 

 

احمدی‌مقدم در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ذات یگان ویژه اقتدارگرا است تاکیدکرد: با این حال این اقتدار باید به موقع باشد چرا که یگان ویژه شمشیر در نیام است.

 

وی با بیان اینکه فلسفه یگان ویژه برای حمایت از جامعه در برابر تهدیدات و حضوری پیشگیرانه است در مورد ویژگی‌های یگان ویژه گفت: انضباط، اخلاق و افزایش آستانه تحمل از ویژگی‌های یگان ویژه است.

 

 

وظیفه یگان ویژه مهار بحران است نه دشنام و ناسزا گفتن

 

 

به گزارش ایسنا، احمدی‌مقدم با بیان اینکه وظیفه یگان ویژه مهار بحران است نه دشنام و ناسزا گفتن، گفت: در فتنه 88 ما بنا داشتیم میدان را کنترل کنیم نه بگیر و ببند داشته باشیم و بر همین اساس پس از دستگیری افراد، معمولا دستگیرشدگان یک روز پس از دستگیری با تعهد، نصیحت و صحبت کردن آزاد شده و تقریبا دستگیرشدگان تکراری نیز نداشتیم.

 

 

در عاشورای 88 یگان ویژه مظلومانه مقابله کرد

 

 

وی با بیان اینکه راضی به آسیب‌دیدن یک نفر نیستم گفت: در روز عاشورا به یگان حمله کردند و این یگان نیز مظلومانه مقابله کرد.

 

فرمانده ناجا خطاب به ماموران یگان ویژه با بیان اینکه در مواقعی اغتشاشگران سعی دارند با پاشیدن رنگ، ناسزا، فحش ناموسی، سنگ زدن و غیره آستانه تحمل شما را پایین بیاورند گفت: آموزش‌ها باید به گونه‌ای باشد که شما در برابر سختی، گرما، گرسنگی، بی‌حوصلگی و غیره به کار خود ادامه دهید.

 

احمدی‌مقدم با بیان اینکه در سال 88 از پشت‌بام منزلی در یکی از کوچه‌ها سنگ و گلدان به سر ماموران انداخته شد که موجب آسیب نخاعی یکی از ماموران نیز شد، گفت: این افراد خسته شده بودند و اقدام به شکستن شیشه‌های ماشین کردند اما با این حال تمامی آن ماموران دستگیر شدند و آنان خستگی را علت اصلی این اقدام خود دانستند. اما با این حال ماموران به تک تک این منازل مراجعه و از آنان عذرخواهی کردند.

 

به گفته فرمانده نیروی انتظامی، ناجا در آن حادثه 70 میلیون تومان خسارت دید.

 

وی با تاکید بر اینکه باید آسیب‌ها حتی برای اغتشاشگران به حداقل برسد گفت: قرار نیست که به افراد صدمه بزنیم.

 

 

لزوم وجود خشونت حداقلی در یگان ویژه

 

 

فرمانده ناجا ضمن تاکید به خشونت حداقلی در یگان ویژه گفت: مگر در مواقعی که لاجرم مجبور به استفاده از خشونت هستیم و در مواقعی که به سمت یگان حمله می‌کنند باید از خود دفاع کنند.

 

وی ضمن تاکید به رعایت حقوق مردم گفت: یگان ویژه باید در خدمت مردم باشد و از آنجایی که این یگان معتقد و متدین است و دغدغه دین و مردم دارد این مهم را رعایت می کند.


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره :

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
مطالب مرتبط
نظر سردار نقدی درباره رییس‌جمهور خوب
نیروی دریایی سپاه خود را متناسب با حجم و دامنه تهدیدات تقویت کند
دیدار اعضای شورای عالی مركز طراحی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با امام خامنه ای
دولتمردان غیرمنطقی آمریكا
مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله خوشوقت در حسینیه امام خمینی برگزار شد
پيروزي مقاومت اسلامي به رهبري آيت‎الله‎خامنه‎اي نزديك است
پیام تسلت امام خامنه ای(مدظله العالی)به مناسبت درگذشت آیت الله خوشوقت
وفات حضرت معصومه(س)
سخنان مهم امام خامنه ای در دیدار پر شور هزاران نفر از مردم آذربایجان‎
بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی و اینترنت

تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1391 نویسنده : فدائی سید علی l بازدید : 68

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
لینک دوستان
آخرین مطالب ارسال شده

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به شهید محراب مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

شهید محراب