close
تبلیغات در اینترنت
وزیر اطلاعات در همایش شورای دستگاه های نظارتی کشور:

شهید محراب
درمباحث نظارتی برای موفق شدن نیاز به همراهی مدیران دستگاه ها وجود دارد     حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات روز شنبه دوازدهم اسفند 1391 در همایش شورای دستگاه‌های نظارتی کشور که در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی قوه قضائیه برگزار شد گفت: در مباحث نظارتی برای موفق شدن نیاز به همراهی مدیران دستگاه‌ها وجود دارد و باید به مسائل و مصالح کشور و طراحی‌های دشمن توجه داشت. وی افزود: تحریم‌ها امروزه بسیار جدی  و قابل توجه شده است و نکته مورد توجه این است…
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ي سايت

فدایی سید علی
وصیتنامه شهدا

آرشيو
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت شهید محراب خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیددرمباحث نظارتی برای موفق شدن نیاز به همراهی مدیران دستگاه ها وجود دارد

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی وزیر اطلاعات روز شنبه دوازدهم اسفند 1391 در همایش شورای دستگاه‌های نظارتی کشور که در مجتمع فرهنگی ورزشی شهید بهشتی قوه قضائیه برگزار شد گفت: در مباحث نظارتی برای موفق شدن نیاز به همراهی مدیران دستگاه‌ها وجود دارد و باید به مسائل و مصالح کشور و طراحی‌های دشمن توجه داشت.
وی افزود: تحریم‌ها امروزه بسیار جدی  و قابل توجه شده است و نکته مورد توجه این است که دشمن برای اجرای تحریم‌ها طراحی گسترده‌ای را هم پی‌ریزی کرده است.
دخالت سرویس های اطلاعاتی برای پیشبرد تحریم ها
ایشان تصریح کردند: در گذشته مصوبه‌ای در شورای امنیت به نتیجه می‌رسید و دولت‌ها در مقابل ما قرار می‌گرفتند اما امروز سرویس‌های اطلاعاتی غرب شروع به کار کرده‌اند و آنها تحریم‌ها را به پیش می‌برند.
وزیر اطلاعات با بیان یک مثال گفت: امروز وقتی یک فرد مرتبط با کشورمان برای حل کردن موضوع تحریم‌ها به سراغ یک رئیس بانک خارجی می‌شود به محض بیرون آمدن از بانک سرویس‌های اطلاعاتی به سراغ رئیس بانک می‌روند و با دادن اطلاعات شخصی این فرد او را مجاب می‌کنند تا از همکاری با ایرانی ها خودداری کند زیرا در غیر این صورت از همه قضایای زندگی‌اش محروم خواهد شد.
حجه الاسلام والمسلمین مصلحی تصریح کرد: با توجه به مجموعه تحریم‌های کشورهای غربی باید اقدامات نظارتی ما بر اساس تدابیر اندیشیده شده باشد هر چند مطمئن باشید با تدابیر و راهنمایی‌های رهبر معظم انقلاب موفق به عبور از تحریم‌ها خواهیم شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به ضرورت رویکرد پیشگیرانه بر رویکرد اقدامی اشاره کرد و گفت: ما هنوز در این مقوله آن طور که انتظار می‌رود موفق نبوده‌ایم.
آقای مصلحی تصریح کرد: ما با چالش‌هایی نظیر نحوه اعلام و رسانه‌ای کردن برخی سوء رفتارها مواجه هستیم برای مثال در رسانه‌ای شدن پروانه فساد 3 هزار میلیاردی هیچ بررسی انجام نشد که مشخص شود آیا جامعه پذیرش این موضوع را دارد یا خیر.
وی گفت: ما در شورای دستگاه‌های نظارتی هدفمان این است که با تدبیر پیش برویم و مسائل را مدیریت کنیم تا از وارد کردن برخی هزینه‌ها خودداری کنیم.
وزیر اطلاعات به ضرورت نظارت بر خود شوراهای نظارتی اشاره کرد و گفت: ما باید عملکرد خودمان در شوراهای دستگاه‌های نظارتی را هم مورد بررسی قرار دهیم زیرا ما نباید خود را از نظارت فارغ بدانیم.

ارزیابی میزان موفقیت دستگاه ها از اجرای فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری درباره مبارزه با فساد

آقای مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود در رابطه با بحث بیانیه 8 ماده‌ای رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: سؤال اساسی این است که هر کدام از دستگاه‌ها به چه میزان تلاش کردند تا این بیانیه از یک مکتوب به برنامه اجرایی تبدیل شود.

برخورد با متخلفان و مفسدان اقتصادی

آقای مصلحی به وضعیت بازار ارز اشاره کرد و گفت: در موضوع مبارزه با تخلفات ارزی با مسئولان دستگاه‌ قضایی جلسه‌ای داشتیم و از آنها درباره مجازات متخلفان پرس و جو کردیم که مشخص شد افراد دستگیر شده صرفا جریمه و سپس آزاد می‌شوند.
وی گفت: حتی برخی از کسانی که پیش از این در دوره سازندگی در مسئله تخلفات ارزی با آنها برخورد شده بود امروز با همان احکام به راه افتاده‌اند تا از ما خسارت بگیرند.
وزیر اطلاعات به هماهنگی با دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه قبل از این هماهنگی مقرر شد تا با متخلفان ارزی برخورد ویژه‌تری صورت گیرد اما به نظر می‌رسد برای مقابله با همین تخلفات هم نیاز است بیانیه 8 ماده‌ای رهبر انقلاب اجرایی شود.
آقای مصلحی در بخش دیگری از سخنان خود به سامانه‌های کنترلی وزارت اطلاعات برای پیشگیری از وقوع تخلفات ارزی اشاره کرد و گفت: با اجرایی شدن این سامانه‌ها بخشی از جعل ثبت سفارشات و همچنین دریافت ارز و عدم ورود کالا به کشور کنترل و متوقف خواهد شد.
وی به مرحله سوم اجرای این پورتال اشاره کرد و گفت: این پورتال از 15 اسفند ماه اجرایی خواهد شد تا بخش دیگری از تخلفات متوقف شود.

برنامه‌های جریان فتنه برای انتخابات ریاست جمهوری

حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی به تحرکات جریان فتنه اشاره کرد و گفت: این جریان با پشتوانه مالی داخلی و خارجی خود را مجهز کرده و می‌خواهد برای انتخابات برنامه‌هایی داشته باشد. نکته مهم و قابل توجه این است که در انتخابات آتی باید به گفتمان امام و رهبری توجه داشت.
وی تصریح کرد: این گفتمان باید شعار همه دستگاه‌ها به خصوص دستگاه‌های نظارتی قرار گیرد و نکته مهم این است که این گفتمان در دوره‌های اخیر موفقیت‌های خوبی داشته است.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: این گفتمان در دولت نهم و دهم موفقیت چشمگیری داشت و بر همین اصل این دو دولت بنا گذاشته شد البته افرادی از ابتدا همراه این گفتمان بودند اما تنها چند قدم با آن جلو آمدند و از همراهی این گفتمان کنار رفتند.
وی تصریح کرد: به طور قطع این گفتمان، گفتمان موفقیت‌آمیزی بوده است که باید تلاش کنیم به خاطر سوء تدبیر و بداخلاقی عده‌ای این گفتمان زیر سؤال نرود.
حجت‌الاسلام والمسلمین مصلحی به تحرکات جریان فتنه اشاره کرد و گفت: این جریان با پشتوانه مالی داخلی و خارجی خود را مجهز کرده و می‌خواهد برای انتخابات برنامه‌هایی داشته باشد.
وی به برگزاری همزمان دو انتخابات بزرگ در سال 92اشاره کرد و گفت: بحث نظارت بر شوراها مطلب مهمی است زیرا از نظر اقتصادی و برخی مصوبات این پتانسیل وجود دارد که در آنجا سوء استفاده‌هایی صورت گیرد.
وزیر اطلاعات گفت: شورای دستگاه‌های نظارتی هم باید به عنوان ناظر بر سلامت دستگاه‌ها با وقوع جرایم این چنینی مقابله کند.


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

درباره :

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
مطالب مرتبط
گروه اتحاد علیه ایران هسته‌ای
اسامی رسانه های وابسته به واحد عملیات روانی سازمان جاسوسی دولت انگلیس
نشست منافقین با حضور سرویس‌های اطلاعاتی سه کشور غربی و سفیر اسرائیل در پاریس
هسته مرکزي شبکه رسانه‌اي دستگير شده در لندن مستقر است
دستاورد جدید وزارت اطلاعات
جامعه ي اطلاعاتي چيست؟

تاریخ : دوشنبه 14 اسفند 1391 نویسنده : فدائی سید علی l بازدید : 56

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
لینک دوستان
آخرین مطالب ارسال شده

تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به شهید محراب مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

شهید محراب